Slalom urias fete Soci 2014 incepe mai devreme; actualizare: Lista de start

18 February
7:30
Women’s Giant Slalom Run 1
Rescheduled

Pe TVR2.

Update – Lista de start : (ale noastre au numerele 68 si 70)

Bib Name Year of Birth Country
1 MAZE Tina 1983 SLO
2 LINDELL­VIKARBY Jessica 1984 SWE
3 ZETTEL Kathrin 1986 AUT
4 GUT Lara 1991 SUI
5 FENNINGER Anna 1989 AUT
6 SHIFFRIN Mikaela 1995 USA
7 REBENSBURG Viktoria 1989 GER
8 GAGNON Marie­Michele 1989 CAN
9 PIETILAE­HOLMNER Maria 1986 SWE
10 FANCHINI Nadia 1986 ITA
11 BRIGNONE Federica 1990 ITA
12 MARMOTTAN Anemone 1988 FRA
13 HOEFL­RIESCH Maria 1984 GER
14 GISIN Dominique 1985 SUI
15 KARBON Denise 1980 ITA
16 HANSDOTTER Frida 1985 SWE
17 MANCUSO Julia 1984 USA
18 GOERGL Elisabeth 1981 AUT
19 POUTIAINEN Tanja 1980 FIN
20 LOESETH Nina 1989 NOR
21 PREFONTAINE Marie­Pier 1988 CAN
22 KIRCHGASSER Michaela 1985 AUT
23 MARSAGLIA Francesca 1990 ITA
24 BARTHET Anne­Sophie 1988 FRA
25 KLING Kajsa 1988 SWE
26 MOWINCKEL Ragnhild 1992 NOR
27 BERTRAND Marion 1984 FRA
28 BAUD Adeline 1992 FRA
29 LOESETH Mona 1991 NOR
30 SEJERSTED Lotte Smiseth 1991 NOR
31 HOLDENER Wendy 1993 SUI
32 LAVTAR Katarina 1988 SLO
33 MCJAMES Megan 1987 USA
34 PAULATHOVA Katerina 1993 CZE
35 SUTER Fabienne 1985 SUI
36 MIELZYNSKI Erin 1990 CAN
37 STRACHOVA Sarka 1985 CZE
38 WIRTH Barbara 1989 GER
39 GASIENICA­DANIEL Maryna 1994 POL
40 BARAHONA Noelle 1990 CHI
41 STIEGLER Resi 1985 USA
42 VLHOVA Petra 1995 SVK
43 IGNJATOVIC Nevena 1990 SRB
44 BEDAREVA Maria 1992 RUS
45 SMALL Greta 1995 AUS
46 DUBOVSKA Martina 1992 CZE
47 KANTOROVA Barbara 1992 SVK
48 BANCORA Salome 1993 ARG
49 QUIROGA Julietta 1988 ARG
50 FERK Marusa 1988 SLO
51 NOVAKOVIC Zana 1985 BIH
52 STUHEC Ilka 1990 SLO
53 GUTIERREZ Mireia 1988 AND
54 NOVOSELIC Sofija 1990 CRO
55 SIMARI BIRKNER Macarena 1984 ARG
56 KOMSIC Andrea 1996 CRO
57 CHRAPEK Karolina 1990 POL
58 GIM So­Hui 1996 KOR
59 KIRKOVA Maria 1986 BUL
60 LUKACOVA Barbora 1990 SVK
61 SAALOVA Kristina 1991 SVK
62 CHRYSTAL Lavinia 1989 AUS
63 VILHJALMSDOTTIR Helga Maria 1995 ISL
64 SHKANOVA Maria 1989 BLR
65 MATSOTSKA Bogdana 1989 UKR
66 BERECZ Anna 1988 HUN
67 TSIKLAURI Nino 1993 GEO
68 CAILL Ania Monica 1995 ROU
69 BAMFORD Emily 1992 AUS
70 MIKLOS Edit 1988 HUN
71 XIA Lina 1987 CHN
72 HARRISSON Maya 1992 BRA
73 GASUNA Lelde 1990 LAT
74 CAMPBELL Jasmine 1991 ISV
75 BELL Florence 1996 IRL
76 ABOLTINA Agnese 1996 LAT
77 TOBI Triin 1995 EST
78 ASGEIRSDOTTIR Erla 1994 ISL
79 DIAS Camille 1996 POR
80 GRIGOREVA Kseniya 1987 UZB
81 PELLEGRIN Elise 1991 MLT
82 MEHILLI Suela 1994 ALB
83 JANUSKEVICIUTE Ieva 1994 LTU
84 RALLI Sophia 1988 GRE
85 DIPOL Alessia Afi 1995 TOG
86 TAZI Kenza 1996 MAR
87 VANAKORN Vanessa 1978 THA
88 SELVA Federica 1996 SMR
89 KOCAAGA Tugba 1985 TUR
90 OETTL REYES Ornella 1991 PER