Program fete

Linkurile de sub orele de start duc la clasamente, cele de sub staţiunile gazdă, la cronicile de etapă.

28.10.2017 Sölden (Austria) slalom uriaş 11:00 / 14:00
11.11.2017 Levi (Finlanda) slalom 11:00 / 14:00
25.11.2017 Killinton (SUA) slalom uriaş 17:00 / 20:00
26.11.2017 Killington (SUA) slalom 17:00 / 20:00
01.12.2017 Lake Louise (Canada) coborâre 21:30
02.12.2017 Lake Louise (Canada) coborâre 21:30
03.12.2017 Lake Louise (Canada) super-uriaş 20:00
08.12.2017 St. Moritz (Elveţia) combinată 11:00 / 14:00
09.12.2017 St. Moritz (Elveţia) super-uriaş 11:45
10.12.2017 St. Moritz (Elveţia) super-uriaş 11:30
16.12.2017 Val d’Isere (Franţa) coborâre 11:30
17.12.2017 Val d’Isere (Franţa) super-uriaş 11:30
19.12.2017 Courchevel (Franţa) slalom uriaş 11:30 / 14:40
20.12.2017 Courchevel (Franţa) slalom uriaş paralel 14:00 / 19:00
28.12.2017 Lienz (Austria) slalom uriaş 11:30 / 14:30
29.12.2017 Lienz (Austria) slalom 11:30 / 14:30
01.01.2018 Oslo (Norvegia) slalom paralel 17:05
03.01.2018 Zagreb (Croatia) slalom 14:00 / 17:30
06.01.2018 Maribor (Slovenia) slalom uriaş 10:30 / 13:15
07.01.2018 Maribor (Slovenia) slalom 10:30 / 13:15
09.01.2018 Flachau (Austria) slalom 19:00 / 21:45
13.01.2018 Bad Kleinkirchheim (Austria) coborâre 11:45
14.01.2018 Bad Kleinkirchheim (Austria) super-uriaş 12:15
20.01.2018 Cortina d’Ampezzo (Italia) coborâre 11:00
21.01.2018 Cortina d’Ampezzo (Italia) super-uriaş 12:45
23.01.2018 Kronplatz (Italia) slalom uriaş 11:00 / 14:00
27.02.2018 Lenzerheide (Elveţia) slalom uriaş 11:15 / 14:15
28.02.2018 Lenzerheide (Elveţia) slalom 10:30 / 13:15
30.01.2018 Stockholm (Suedia) slalom paralel 18:45
03.02.2018 Garmisch (Germania) coborâre 11:30 / 13:30
04.02.2018 Garmisch (Germania) coborâre 13:30
03.03.2018 Crans Montana (Elveţia) super-uriaş 11:30
04.03.2018 Crans Montana (Elveţia) combinată 11:30 / 14:30
10.03.2018 Ofterschwang (Germania) slalom uriaş 12:00 / 15:30
11.03.2018 Ofterschwang (Germania) slalom 10:30 / 13:30
15.03.2018 Are (Suedia) coborâre 13:00
16.03.2018 Are (Suedia) super-uriaş 11:30
17.03.2018 Are (Suedia) echipe 17:00
18.03.2018 Are (Suedia) slalom 11:45 / 14:30
19.03.2018 Are (Suedia) slalom uriaş 10:45 / 13:30
Anunțuri